Vánoční výprava na Desnou

Je prosinec a nás čeká poslední letošní výprava.
V této novince najdete potřebné informace. Přihlášku dostane 3. 12. 2013 v papírové formě na schůzce.

Sraz: Pátek 13. 12. 2013 u Billy na Proseku v 16:25. V 16:42 odjíždíme autobusem 158 na Vysočanskou, odkud se přesuneme na nádraží, kde na nás bude čekat StoWosmička. Předpokládaný příjezd na zastávku Dolní Polubný je kolem 20:30 (Jídlo si rozdělovat nebudeme, jede autem).

Příjezd: Neděle 15. 12. 2013 k Bille na Proseku v 17:05. Čas příjezdu závisí na zpoždění vlaku. Pokud vše pojede tak, jak má, budeme na Proseku včas.

Kam: středisková základna v Desné (od vlaku cca 2 km do kopce)

Cena: 400,– Kč

Kapr: Zda Váš syn jí/nejí kapra, uveďte  do komentářů pod tímto článkem (nebo zaškrtněte na papírové přihlášce)

S sebou: páteční večeři (prosíme, abyste večeři zabalili v přiměřené míře. Děti na akcích opravdu hladem nestrádají a vždy je společného jídla dost), pití, povinnou výbavu (papír, tužka, šátek, uzlovačka, nováček/stezka), dárečky pro kamarády, cukroví,  přezůvky, spací pytel (na základně jsou matrace- není potřeba karimatka), na sebe skautský kroj a šátek. Oblečení přizpůsobte horským podmínkám. Stačí oblečení, ve kterém pojedou a přijedou plus oblečení do sněhu a jedny tepláky do chalupy. V chalupě se topí, vše bude možné sušit!

Co nebrat: jídlo a sladkosti navíc (od sobotní snídaně děti jí 5x denně a není tak potřeba jim dávat žádné jídlo navíc!), mobilní telefony a jiná elektronická zařízení (ruší s nimi program)

Přihlašování: Svou ratolest přihlašte do úterý 10 . 12. 2013 do 18:30. Na schůzku, prosím, přineste peníze.

S jakýmikoli dotazy se obracejte na Ferdu (má tuto výpravu pod palcem).

Přihláška ke stažení zdeprihlaska110_vanocka